Din پیچ دو سر رزوه

Din پیچ دو سر رزوه/دین پیچ دوسره

پیچ های دو سر رزوه به پیچ هایی گفته میشود که عموما دو طرف پیچ را دنده می کنند، ولی قسمت میانی آن که نیاز به رزوه ندارد به و صورت مفتول می ماند.

پیچ های دو سردنده در دستگاه های دقیق صنعتی و متورهای احتراقی و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی دیده می شوند.

درباره پیچ دو سر رزوه/تولید پیچ دو طرف رزوه بیشتر بدانید.

کارکرد پیچ های دو سر دنده

این نوع پیچ ها هم به صورت ساعتگرد – پادساعتگرد و هم به صورت ساعتگرد – ساعتگرد ساخته میشوند و هرکدام از این پیچ های دوسر کاربرد خاص خود را دارند.
در بعضی از مراکز صنعتی به این پیچ دوسر رزوه اِستاد بُلت هم میگویند، عموما این نوع پیچ برای کاشته شدن درون بدنه فلزی طراحی شده است و برای نصب دقیق قطعات به کار می رود.
این پیچ در متریال های مختلف تولید میشود از فولاد کربن دار تا استنلس استیل.

پیچ های دوسر در قسمت میانی خود دنده ندارند به علت هایی مانند دستگیره برای بسته شدن روی کار یا محل نشستن قطعه بدون دنده طراحی شده است.

 

استانداردهای متریک پیچ های دو سر رزوه

dinپیچ دو سر رزوه

مسله مهمی که پیچ های دوسر برای ما به ارمغان می آورند، این است که بیشتر از رزوه پیچ نمی تواند درون کار نفوذ کند و به این ترتیب اطمینان کافی از درست بسته شدن پیچ خواهیم داشت.

پیچ های دو سر رزوه در آلیاژهای گرانقیمت مونل و اینکونل ساخته میشوند و در توربو ژنراتورها کاربرد دارند رزوه این نوع پیچ در استاندارد میلیمتر از رزوه زنی استاندارد پیروی می کند و دارای تلرانس های عمومی است 

یکی از مسائل مهمی که پیچ‌های دوسر برای ما حل می‌کنند، این است که بیشتر از رزوه پیچ نمی‌تواند درون کار نفوذ کند و بدین ترتیب مطمئنیم که پیچ به‌طور کامل بسته شده است. 

پیچ‌های دوسر رزوه اغلب از آلیاژهای گران‌قیمت مونل و اینکونل ساخته می‌شوند و در توربوژنراتورها کاربرد دارند. رزوه این نوع پیچ مطابق با استاندارد میلیمتری برای رزوه زنی استاندارد پیروی می‌کند و دارای تلرانس‌های عمومی است.

 

لیست قیمت پیچ های دوسر رزوه انواع سایز پیچ دوسر رزوه m6-m8-m10-m12

پیمایش به بالا