معرفی فنی تسمه نوار نقاله

معرفی فنی تسمه نوار نقاله سیمی

 

تسمه نوار نقاله سیمی در بعضی از مواقع یکی از بهترین کاربرد را در بین تسمه ها دارا می باشد.

در الواتورهای تسمه ای در مواقعی که بار وارد شده بر تسمه زیاد باشد و تسمه نتواند از عهده آن برآید،بهترین انتخاب استفاده از تسمه نوار نقاله سیمی می باشد.

این مدل از تسمه از لاستیک و سیم بکسل (که در طول تسمه نوار نقاله قرار دارد)ساخته شده اند .

 در الواتورهای تسمه ای بیشترین فشار وارد شده از لحاظ کششی به تسمه نوار نقاله می باشد و از لحاظ عرض و سایش و … کمترین اصطحکاک و آسیب را دارد.

استفاده از تسمه نوار نقاله سیمی یکی از بهترین پیشنهادها می باشد،به دلیل آن که از طول دارای سیم بکسل می باشد،دیگر نباید نگران پاره شدن نوار نقاله از عرض شد و میتوان با خیال راحت با استفاده یک تسمه نقاله سیمی بیشترین بار را وارد قاشقک ها بدون هیچ شکلی وارد کرد، چون این تسمه دارای EP2700 می باشد و قدرت نخ آن ۴۰۰EP میباشد و در بعضی از مدل های نوار نقاله از تار و پود سیم و یک لایه نخ دارد یعنی هم از عرض و هم از طول دارای سیم بکسل سایز ۳ می باشد و مابین آن یک لایه نخ با EP بسیار بالا قرار دارد تا تسمه نوار نقاله بتواند مقاومت و تحمل فشار را هم از عرض و هم از طول تحمل نمایید.
ناگفته نماند که از این تسمه نقاله برای بارها و الواتور و نوار نقاله هایی با فشار و بار زیاد باید استفاده کرد و برای نوار نقاله و الواتورهایی که از حمل بار سبکی را جابه جا می نماید،توصیه نمی شود،چون هم ضخامت و قدرت بالایی دارد و هم وزن آن کمی بالا می باشد.پیشنهاد می کنم

تسمه نوار نقاله سیمی را در الواتورهای سنگین استفاده کنید.

 


صنایع کوبن پیچ   

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا