کرپی الواتور،اتصال دهنده ی دو سر رزوه میباشد.

کرپی الواتور چیست؟

کرپی الواتور ها اتصال دهنده های دو سر رزوه میباشند، که جهت اتصال دو قطعه به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند.جنس آن از آهن یا فولاد می باشد . در ۲ طرف آن به اندازه چند سانتیمتر رزوه شدگی دارد.
از میلگرد حالت داده می شود و به ۲ مدل فرمینگ و فورجینگ قابل استفاده می باشد . روی بعضی از مدل های آن سایز کرپی ،نوع و جنس آن به صورت برجسته وجود دارد .
هر کرپی از ۲ مهره و یک عدد واشر عینکی یا ۲ عدد واشرdin 125 جهت مونتاژ آن استفاده می شود.

 

کرپی الواتور های استاندارد DIN 745  – DIN5966

با آکس T35 – T45 – T50 – T56 – T63 – T70 – T80 – T91 – T105 – T126 – T147 – T180

کرپی الواتور

لیست قیمت کرپی الواتور

لیست قیمت انواع کرپی الواتور فورج و فرم(آهنی) ضدسایش طبق نقشه با آلیاژ در سایرزهای مختلف

کاربرد کرپی الواتور

یکی از مهم ترین تجهیزات صنعتی مورد استفاده در کارخانجات آسفالت , سیمان, گچ, آرد, شیشه و… کرپی الواتور می باشد. کرپی الواتورها نقش اساسی در نقاله های عمودی یا (الواتور زنجیری یا آسانسور های سطلی زنجیری ) برعهده دارند.در این صنعت از آنها برای  برای اتصال زنجیر به قاشقک استفاده می شود .

بالابر الواتور

زنجیر الواتور|قیمت زنجیر الواتور|زنجیر الواتور آمریکایی

زنجیر الواتور فولادی نوعی زنجیر صنعتی می باشد که وظیفه کشش و نگه داشتن قاشقک ها را برعهده دارد و به وسیله ی کرپی الواتور به یکدیگر متصل می شوند. الواتور های بالابر مواد را به صورت فله ای در قاشقک های مخصوصی با نام (( سطل )) جابه جا می کنند

انواع کرپی الواتور

  1. کرپی الواتور فورج
  2. کرپی الواتور فرم یا آهنی

 

کرپی الواتور فورج

کرپی های فورج مورد فرآوری سختکاری قرار می گیرند،تا مقاومت بالاتر و سایش کمتری را در قسمت های مورد اتصال با زنجیر داشته باشند.به همین دلیل از نظر هزینه دارای قیمت به مراتب بالاتری نسبت به سایر نمونه ها هستند.

فورج ها دارای دو استاندارد متداول بین المللی می باشند:

DIN 5699  [آلیاژ MO40]

DIN 745  [آلیاژ CK45]

 

کرپی الواتور فرم یا آهنی

کرپی های آهنی یا رول فرم ها، از جنس آهن بوده و دارای کشش و انعطاف زیادی هستند.

 

تولید کرپی الواتور طبق نقشه با سایز سفارشی

صنایع کوبن پیچ مفتخر است به تولید و ساخت انواع کرپی های الواتور فرم و فرج طبق نقشه با آلیاژهای مختلف و در سایزهای درخواستی
ما با چندین سال تجربه در زمینه تولید کرپی الواتور ، از بهترین آلیاژ موجود در بازار استفاده می کنیم و زیر نظر کارشناسان و مهندسین با تجربه خود بهترین کرپی های فورج و آهنی را تولید میکنیم.

صنایع کوبن پیچ با بیش از 25 سال تجربه و فعالیت در زمینه تولید انواع کرپی های یوبولت و الواتور آماده همکاری با کارخانه ها، شرکت ها و نهاد های مختلف جهت تامین کرپی ، کرپی الواتور و زنجیر الواتور درسایزهای مختلف با بالاترین کیفیت می باشد. 

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در هنگام خرید می باشند.

شماره تماس :  09124224786  اصلانی

پیمایش به بالا