انواع کرپی ها

کرپی/اتصالات لوله

کرپی/اتصالات لوله

انواع کرپی ها

اتصالات


امروزه روز سازه های مختلفی ساخته می شود. که هرکدام بسته به شرایط ،با یکدیگر در نوع اجزای استفاده شده در سازه متفاوت می باشند. یکی از این اجزایی که بسیار زیاد در سازه ها استفاده می شود اتصالات لوله ها هستند.
لوله ها انواع مختلفی دارند که بر اساس نیاز و شرایط، تولید و عرضه می شود. سیستم سازه لوله ای مدلی کاملا اقتصادی و مناسب است. که در اجزای سازه های بلند مرتبه استفاده می شوند. امروزه حتی ساختمان هایی که بیش از ۴۰ طبقه می باشد را با این نوع سازه ها می سازند.
این نوع از سازه ها سختی و مقاومت بسیار بالایی دارند. و در عین حال درکاهش وزن و هزینه بسیار مقرون به صرفه می باشند. که حتی بازده سازه سیستم های لوله ای به قدری زیاد می باشد. که در اکثر موارد مقدار مصالح مصرف شده برای هر متر مربع قابل قیاس با مقدار مصالح مصرف شده در ساختمان های متداول به ارتفاع نصف می باشد.
یکی دیگر از کاربردهای اتصالات لوله ها استفاده آنها در فنس کشی و سازه های گوناگون می باشد. در فنس کشی از لوله های مختلف ، کرپی یوبولت گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد استفاده می شود. تا از لوله ها و کرپی ها در برابر زنگ زدگی و رطوبت و شرایط جوی محافظت شود.

 

 


کرپی لوله


در فنس و حصار کشی از ستون های لوله ای و کرپی یوبولت ها با سایزهای ۲ اینچ _ ۱/۲-۲ اینچ_ ۳ اینچ بسته به شرایط موجود استفاده می شود. برای کمر شکن و لوله های افقی از لوله و روبند های کرپی با سایزهای ۱/۴-۱ اینچ و ۱/۲-۱ اینچ استفاده می شود.
برای ایجاد فنس معمولا از پایه های به طول ۲ تا ۳ متر استفاده می شود. تا بعنوان ستون به وسیله پایه های فلزی که در بتن می باشد نصب شود. لوله های افقی و کمر شکن ها توسط کرپی یوبولت و روبندهای کرپی به یکدیگر وصل می گردند. این نوع از کرپی ها بعد از رزوه شدن هر دوسر ان به شکل یو u حالت داده میشود. این حالت یو شکل بسته به سایز لوله تغییر می نماید.

روبندهای کرپی  از ورق فلزی، فرم داده می شود. این نوع روبندها هم طوری حالت داده می شوند. که ظاهر نیم گرد دارند تا از طرف دیگر لوله را اتصال دهند. پوشش روبند و کرپی های یوبولت معمولا از گالوانیزه گرم و سرد روکش میشوند، تا در برابر زنگ زدگی مقاوم گردند .

 


 

کرپی الواتور

لیست قیمت کرپی الواتور / DIN745-DIN596 /
 تولیدکرپی الواتور فرم و فرج طبق نقشه با آلیاژهای و سایز سفارشی

یوبولت

لیست قیمت کرپی یوبولت ( ۵٫۸-۸٫۸-۱۰٫۹/ استیل ۳۰۴ و ۳۱۶) / گالوانیزه سرد و گرم–داکرومات/ سایز: (“۱/۲ اینچ”۲۰)(M6 تا M30) /

پیچ دنده کبریتی

لیست قیمت پیچ دنده کبریتی / تولید پیچ و مهره های کبریتی / ( 1 متری – 2 متری – 3 متری ) / سایز 12mm تا 63mm /

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا