فروش و پخش تسمه های برزنتی و pvc با قیمت مناسب

تسمه برزنتی – تسمه بالابر- تسمه الواتور

 

انواع تسمه الواتور برزنتی

لبه گرد و فابریک

عرض ۲٫۵ سانت تا ۱۲۰ سانتیمتر

با مقاومت و استحکام بالا در برابر سایش و کشش

قیمت تسمه برزنتی

تسمه برزنتی ۵ میل با ۴ لایه منجید

پیچ قاشقک

از پیچ قاشقک الواتور برای اتصال کاسه های حمل بار به تسمه های بالابر می باشد.این پیچ ها در طول های ۲تا۶ سانت تولید می شوند.

تسمه نوار نقاله

لیست قیمت تسمه نوار نقاله با مناسب ترین قیمت و کیفیت/ مقاوم در برابر سایش-کشش-ضربه و پارگی-رطوبت- روغن و مواد شیمیایی-دما

تسمه پی وی سی مقاوم در برابر حرارت- بخار -سایش- روغن و مواد شیمیایی مناسب برای صنایع غذایی و خوراکی

مشخصات-جدول قیمت   تسمه نقاله پی وی سی /نوار نقاله های بهداشتی و غذایی – سفید مشکی سبز آبی

کاربرد تسمه الواتور – تسمه نقاله برزنتی

این تسمه ها در الواتور های بالابر به صورت عمودی دور غلتک بالا و پایین (ثابت و متحرک) فیکس میشوند.روی سطح این تسمه ها با فاصله اندازه های مشخص شده سطل ها و قاشقک های  فلزی و یا پلاستیکی توسط پیچ و مهره های مخصوص قاشقک نصب میشود.

البته نوع مواد و جنس سطل ها بسته به نوع بار جابجا شونده دارد. بار و مواد از قسمت پایین به محفظه الواتور تغذیه می شود و قاشقک ها به صورت پشت سر هم داخل مواد فرو رفته و در قسمت بالا مواد را تخلیه میکند.

برای اینکه بتوان از تسمه ای که دچار آسیب دیدگی جزیی شده ،دوباره استفاده کرد ،می توان به جای تعویض آن از بست های  تسمه نقاله استفاده کرد .

بست تسمه نقاله
بست ۲پیچ _ تک پیچ / لیست قیمت و کاربرد

مزایای تسمه الواتور برزنتی

این نوع از تسمه ها نقاله یکی از کارآمد ترین و پرمصرف ترین تسمه ها می باشند که به دلیل -استحکام -قدرت-و مقاوم بودنشان در برابر کشش از انها جهت انتقال مواد به صورت عمودی در الواتور های سطلی مورد استفاده قرار می گیرند.

تسمه الواتور های برزنتی در مقایسه با تسمه های لاستیکی، از تعداد لایه منجید های بیشتر و ضخامت کمتر ساخته و تولید میشوند که باعث گردش راحتر دور غلتک و تحمل وزن بیشتر می باشند. بیشتر قسمت این نوع از تسمه ها از لایه های منجید میباشد لذا مناسب ترین نوع از تسمه میباشند که می توان از انها جهت انتقال نیرو در انواع تجهیزات و دستگاه های مختلف استفاده کرد.

رول و متراز تسمه های برزنتی ۱۰۰متر و عرض انها بر اساس اینچ تولید(“۱تا”۴۸) و ساخته میشوند.

رولیک

لیست قیمت انواع رولیک پرسی ازقطر ۵-۸سانتیمتر و تعویضی ازقطر۶-۱۶ / مناسب جهت استفاده در انواع نقاله های تسمه ای و غلطکی

اسکرول به بالا